מיכל סיאורנו מתמחה מזה למעלה מ-15 שנה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים, פרויקטים בהרחבות קהילתיות במושבים וקיבוצים, הסדרת נחלות, שיפוצים, הרחבות ועוד.

בעלת תואר הנדסאי באדריכלות ועיצוב פנים, ובוגרת מכללת רופין. מוסמכת מטעם מכון התקנים (על פי תקן 5281) ללוות פרויקטים לבנייה ירוקה.

המשרד בהובלתה מציב בראש סדר העדיפויות את הלקוח ודוגל בגישה של ליווי צמוד ומתן יחס אישי. בכל פרויקט ופרויקט, המשרד דואג להתחקות אחר חלומותיו וצרכיו של הלקוח, תוך כדי התייחסות לתקציבו.
כמו כן, המשרד משלב ניסיון רב וידע מקצועי העומדים לרשות הלקוח והתנהלות מלאה מול הרשויות והגורמים הרלוונטיים לצורך קבלת היתרי בנייה.
תכנון אדריכלי במשרדנו מוביל לתכנון חללים אסתטיים ופונקציונאליים אשר מתכתבים עם יצירתיות וסגנון אדריכלות נקייה.
אנו מתגאים בכך שאנו מתכננים מבנים שמטרתם לשרת את האדם ולהשתלב עם הסביבה.

 

על מיכל, אדריכלות ותהליך העבודה

מיכל סיאורנו נולדה במושב ומכאן אהבתה הגדולה לבנייה צמודת קרקע.
טביעת ידה מבקשת להלך בדיוק רב בין זרימה, פונקציונאליות וסגנון.
התכנון כולל הקפדה על יצירת חללים בעלי נראות ושימושיות אשר מאוזנים היטב עם אדריכלות נקייה.
האפשרות להיות חלק מתהליך בנייתו של בית, והסיפוק הרב שבצדה של העבודה, הם המנועים העיקריים אשר מובילים את משרדנו.
היות וכל לקוח ובית שונים מקודמיהם, הפרויקט מותאם אישית (תרתי משמע) לסביבתה והדיירים.

העבודה מתחילה כמו תמיד עם דף נקי, והתכנון כולל לא רק היבטים פונקציונאליים והיכרות מלאה עם תנאי השטח , אלא גם אלמנטים רגשיים כגון מקורות השראה, זכרונות עבר,רגעים אהובים, רהיטים אשר עברו בירושה ועוד. כל זאת מוביל ומאפשר יצירת חיבור עם סיפור הלקוח.

במילים פשוטות, פרויקט אדריכלי חייב להיות שלם הגדול מסך חלקיו. יצירת הקונספט מתכתבת אפוא עם כל הנתונים הרלוונטיים וקווי המתאר של המגרש והסביבה מתחברים אט אט עם הסיפור אשר מאחורי הבית.
מכאן יוצרים תכנית ואז העיצוב זורם ונרקם.

 

בנייה חכמה ובנייה ירוקה

מיכל סיאורנו מוסמך ללוות פרויקטים לבנייה ירוקה מטעם מכון התקנים (על פי תקן 5281).

התכנון האדריכלי כולל פרמטרים רבים מעקרונות האדריכלות הירוקה, תכנון המנצל ומתחשב במשאבי הטבע כמו: מסלול השמש, משטר הרוחת וכו.. במטרה למזער את השימוש באנרגיה מלאכותית ובכך להביא לחיסכון משמעותי בהוצאות הכספיות השוטפות לתחזוקת הבית ולשיפור בנוחות ובהרגשת המשתמשים השונים במבנה.

בניה ירוקה=בניה נכונה. זו בניה אשר מתחשבת במסלול השמש, הכנסת אור טבעי, משטר הרוחות, מבנה טופוגרפי של המגרש והאזור, בנית מעטפת נכונה הנותנת בידוד תרמי,תכנון הצללות וכו'.

 

הקפדה על לוחות זמנים ותקציב

הצלחתו של פרויקט אדריכלי איננה תלויה רק בתכנון מושלם והתאמת המבנה לצרכי הדיירים והסביבה.
חלק בלתי נפרד מהגשמת הפרויקט טמון בהקפדה על לוחות זמנים ומסגרת תקציבית.
במשרד נדע היטב כיצד לתכנן עבורכם פרויקטים חכמים אשר מבוססים על לוח זמנים מסודר ועל שולי תקציב אפקטיביים שלא ייפרצו. זאת, תוך כדי תכנון בחומרי גלם מצוינים ותכנון אדריכלי מדויק.